Witaj na Ty-i-howrse. Nowa promocja - Loteria! Oraz nowy koń wiatru - Lips!

piątek, 3 lutego 2012

Western!

Jak zapewne wszyscy wiecie, istnieją różne style jazdy konnej. Do tej pory fakt ten miał marginalny wpływ w grze. Aby to zmienić zdecydowaliśmy się wprowadzić rozgraniczenie pomiędy jeździectwem klasycznym, a jeździectwem Western.
Już niedługo zarówno wszystkie konie jak i wszystkie ośrodki jeździeckie będą specjalizować się w JEDNYM z tych dwóch stylów jazdy.
Co będzie dawał wybór specjalizacji?
 -Konie będą mogły brać udział tylko w zawodach związanych z ich specjalizacją.
- Konie będą mogły używać tylko i wyłącznie ekwipunku przeznaczonego dla ich specjalizacji.
- BLUP będzie liczony jedynie na podstawie osiągnięć w zawodach przeznaczonych dla specjalizacji danego konia.
Jakie zawody będą dostępne dla poszczególnych stylów jazdy?
- Jeździectwo klasyczne: konie wyspecjalizowane w jeździectwie klasycznym będą mogły brać udział w zawodach: wyścig kłusem, wyścig galopem, bieg przełajowy, konkurs skoków oraz w zawodach w ujeżdżeniu.
- Jeździectwo Western: konie wyspecjalizowane w jeździectwie Western, będą mogły wziąć udział w zawodach typu: barrel racing, western pleasure, reining, cutting oraz trail class.
Jak będzie można wybrać specjalizację konia?
Będziecie mogli zmieniać specjalizacje swoich koni do ich 5 roku życia. Po upływie tego czasu wybór zostaje przypieczętowany do końca życia konia.
Kiedy zmiany wejdą w życie (mamy nadzieję, że będzie to miało miejsce w połowie lutego) będziecie mieli 15 dni na wybór specjalizacji swoich koni, nawet jeśli skończyły już 5 rok życia.
Po upływie tych 15 dni, konie starsze niż 5 lat, na których nie została wybrana specjalizacja, otrzymają ją automatycznie na podstawie ekwipunku przez nich wykorzystywanego.
Co się stanie z ośrodkami jeździeckimi?
Ośrodki jeździeckie również będą wyspecjalizowane w jednym ze stylów jazdy. Wszystkie Ośrodki Jeździeckie będą musiały wybrać specjalizację i wybór ten będzie permanentny! Także dokładnie przemyślcie swoją decyzję!
Istniejące Ośrodki Jeździeckie będą miały 15 dni po wejściu w życie tych zmian na wybór swojej specjalizacji. Jeśli w ciągu 15 dni specjalizacja nie zostanie wybrana, ośrodki te automatycznie staną się Ośrodkami Jeździectwa Klasycznego. Również wyposażenie ośrodków i dostęp w sklepie będzie adekwatny do wybranego stylu jazdy.
Co się stanie z prestiżem moich zawodów jeśli rozpocznę przygodę z jeździectwem Western?
Jeśli postanowisz zmienić styl swojego ośrodka na Western, Twoje obecne zawody zostaną usunięte - ale nie martw się! Będziesz miał 7 dni od wyboru specjalizacji ośrodka na otwarcie nowych zawodów, które będą miały dokładnie ten sam prestiż co Twoje obecne zawody jeździectwa klasycznego.
I tak:
Zawody Barrel Racing będą miały prestiż Wyścigu Galopem
Zawody Western Pleasure będą miały prestiż Wyścigu Kłusem
Zawody Cutting będą miały prestiż Biegów Przełajowych
Zawody Reining będą miały prestiż Konkursu Skoków
Zawody Trail Class będą miały prestiż Zawodów w Ujeżdżaniu
Na przykład, jeśli Twój Wyścig Galopem ma obecnie 80% prestiżu, a zdecydujesz się zmienić styl swojego ośrodka na Western, Twoje nowe zawody Barrel Racing będą miały również 80% prestiżu!
W ten sposób zamiast zaczynać od 30% prestiżu, możecie od razu wystartować z wyższego pułapu Pamiętajcie jednak że ta zasada będzie obowiązywać jedynie przez 7 dni od zmiany stylu Ośrodka Jeździeckiego.

2 komentarze:

  1. A ja nawet nie wybierałam i mi sie western zrobił a chciałam klasyczny :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(!!!!! A western kiedykolwiek zginie ? Z apewne masz konto na Howrse odpisz na login ..::Lila::..

    OdpowiedzUsuń
  2. niezginie napewno
    ja mam login lala299

    OdpowiedzUsuń