Witaj na Ty-i-howrse. Nowa promocja - Loteria! Oraz nowy koń wiatru - Lips!

Boskie i Specjalne

Kolekcja Kamieni Szlachetnych:

Rubin
Rubin jest drogocennym koniem, który ofiarowuje swojemu właścicielowi diamenty. Za każdym razem, gdy obchodzi urodziny, daje my w prezencie 5 diamentów. Możesz użyć diamentu, aby zwiększyć umiejętności konia lub wykorzystać go do wielu innych rzeczy.
W dni, kiedy Rubin nie dodaje diamentów, jego wzrost troszkę się powiększa...


Szafir
Jeśli będziesz postępował zgodnie z instrukcją, Szafir podaruje Ci diamenty w dni parzyste i 1000equus w dni nieparzyste Szafir jest wyjątkowym koniem. Każdego dnia, gdy się budzi zaprasza Cię na spotkanie na stronie innego gracza.

Szmaragd
Szmaragd jest wyjątkową klaczą.
Może pokryć ją Szafir, czego wynikiem będzie Topaz

Jadeit
Jadeit jest koniem z rodziny Kamieni Szlachetnych.
Za każdym razem, gdy budzi się z jedną z umiejętności
wyższą lub równą 0, ofiarowuje właścicielowi diament.


Perła
Perła jest wyjątkowym koniem.
Kiedy bierze udział w lekcjach, ma szansę znaleźć diament.
Możesz podbić jego umiejętności dzięki diamentom.


Topaz

Topaz jest wyjątkowym koniem, który uwielbia, gdy gracze się nim zajmują i gratulują mu publicznie.
Dla szczęśliwców, Topaz podaruje diamenty w zamian za gratulacje. Dla innych doda trochę Equus.
Diament
Diament jest koniem z rodziny Kamieni Szlachetnych, którego umiejętności mogą zostać podwyższone dzięki użyciu diamentów.
Ujawnia się graczom, którzy zdobyli inne konie z rodziny
Kamieni Szlachetnych.
Gracz nie może posiadać więcej, niż jednego konia typu
Diament.Ametyst
Ametyst jest koniem boskim, który sprawia, że po
położeniu go spać, pojawia się UFO.
Ulubionym graczom Ametyst oferuje diament. Innym
ofiaruje punkty dorastania.

Konie z Układu Słonecznego:

Neptun
Neptun jest jednym z koni z Układu Słonecznego. Możesz zabrać go na przejażdżkę dookoła Plutona, aby podnieść jego umiejętności.
Neptun daje Ci 3 diamenty co 10 dni, kiedy się logujesz.
Uran
Uranos jest jednym z koni z Układu Słonecznego. Jest synem Wenus i Marsa. Możesz zabrać go na przelot na komecie Halleya, aby podnieść jego umiejętności.
Jowisz
Jowisz jest jednym z koni z Układu Słonecznego. Możesz wziąć go przejażdżkę w Galaktyce Wiru, aby podnieść jego umiejętności.
Za każdym razem, gdy dwa razy wygra zawody jednego dnia, przyniesie Ci 1 diament.Saturn 
Saturn jest jednym z koni z Układu Słonecznego. Możesz wyruszyć z nim na przejażdżkę po Drodze Mlecznej, aby zdobyć punkty umiejętności.
Każdej pełni Księżyca przyniesie Ci 5 diamentów, o ile logowałeś się poprzednie 3 dni.


Ziemia 
Ziemia jest jednym z koni z Układu Słonecznego. Ziemia jest klaczą, która może raz w życiu zostać pokryta przez Słońce i dać życie Księżycowi Możesz wziąć ją na przejażdżkę po Galaktykach Czułki, aby podnieść jej umiejętności.
Za każdym razem, gdy jej syn ma urodziny, dostaniesz od niej w prezencie 1 diament.

Mars 
Mars jest jednym z koni z Układu Słonecznego. Możesz jeździć z nim na Supernowej, aby zdobyć punkty umiejętności.
Daje Ci 1 diament za każdym razem, gdy zdobędzie 20 punktów umiejętności.Księżyc 
Księżyc jest jednym z koni z Układu Słonecznego. Możesz zabrać go na przelot dookoła Ziemi, aby podnieść jego umiejętności.
Księżyc jest synem Ziemi i Słońca. Może zostać sprzedany.
Wenus 
Wenus jest jednym z koni z Układu Słonecznego. Wenus jest klaczą, która może raz w życiu zostać pokryta Marsem, co da życie Uranowi. Możesz wziąć ją na przejażdżkę wśród egzoplanet, aby zwiększyć jej umiejętności.
Przy każdym nowiu Księżyca przyniesie Ci 5 diamentów, o ile logowałeś się poprzednie 3 dni.

Merkury
Merkury jest jednym z koni z Układu Słonecznego. Wybierz się z nim w lot przez Czarną Dziurę, aby zwiększyć jego umiejętności.
Przyniesie Ci 1 diament za każdym razem, kiedy dzień miesiąca będzie liczbą pierwszą, pod warunkiem, że logowałeś się w ciągu ostatnich 3 dni.


Słońce 
Słońce jest jednym z koni z Układu Słonecznego. Możesz wziąć go przejażdżkę na komecie Hale'a Boppa, aby podnieść jego umiejętności.
Oferuje Ci diament każdego dnia, gdy otrzymasz jakiś od któregoś z pozostałych boskich koni z kolekcji Układu Słonecznego.
Wygrasz Słońce jak tylko zbierzesz wszystkie konie z układu słonecznego, z wyjątkiem Księżyca.
Możesz sprzedać tego konia, jeśli chcesz.
Wietrzne Konie:

Euros 
Euros jest jednym z boskich koni Wiatru.
Możesz poprowadzić go poprzez oceany, aby zwiększyć siłę jego wiatru, bądź ponad górami, aby zwiększyć jego umiejętności.
Przejażdżki przez równiny zwiększają zarówno poziom umiejętności, jak i siłę wiatru.
Do wieku 3100, gdy tylko siła wiatru konia Euros osiągnie 100 %, będzie on w stanie rozpętać burzę. Kiedy przeminie, otrzymasz Czarna Orchidea, albo Diament lub inny upominek!
Kierunek wiatru określa zarówno umiejętności oraz punkty siły wiatru, które koń Euros otrzymuje podczas przejażdżek, jak i upominki zdobywane podczas burzy. Gdy wiatr wskazuje dany kierunek, koń Euros może otrzymać premię lub stracić umiejętności w danym dniu.


Boreasz 
Boreasz jest jednym z boskich koni Wiatru.
Możesz poprowadzić go poprzez oceany, aby zwiększyć siłę jego wiatru, bądź ponad górami, aby zwiększyć jego umiejętności.
Przejażdżki przez równiny zwiększają zarówno poziom umiejętności, jak i siłę wiatru.
Do wieku 3100, gdy tylko siła wiatru konia Boreasz osiągnie 100 %, będzie on w stanie rozpętać burzę. Kiedy przeminie, otrzymasz Puszka Pandory, albo Diament lub inny upominek!
Kierunek wiatru określa zarówno umiejętności oraz punkty siły wiatru, które koń Boreasz otrzymuje podczas przejażdżek, jak i upominki zdobywane podczas burzy. Gdy wiatr wskazuje dany kierunek, koń Boreasz może otrzymać premię lub stracić umiejętności w danym dniu.


Notos 
Notos jest jednym z boskich koni Wiatru.
Możesz poprowadzić go poprzez oceany, aby zwiększyć siłę jego wiatru, bądź ponad górami, aby zwiększyć jego umiejętności.
Przejażdżki przez równiny zwiększają zarówno poziom umiejętności, jak i siłę wiatru.
Do wieku 3100, gdy tylko siła wiatru konia Notos osiągnie 100 %, będzie on w stanie rozpętać burzę. Kiedy przeminie, otrzymasz Zestaw Bonusowy, albo Diament lub inny upominek!
Kierunek wiatru określa zarówno umiejętności oraz punkty siły wiatru, które koń Notos otrzymuje podczas przejażdżek, jak i upominki zdobywane podczas burzy. Gdy wiatr wskazuje dany kierunek, koń Zefir może otrzymać premię lub stracić umiejętności w danym dniu.


Zefir 
Zefir jest jednym z boskich koni Wiatru.
Możesz poprowadzić go poprzez oceany, aby zwiększyć siłę jego wiatru, bądź ponad górami, aby zwiększyć jego umiejętności.
Przejażdżki przez równiny zwiększają zarówno poziom umiejętności, jak i siłę wiatru.
Do wieku 3100, gdy tylko siła wiatru konia Zefir osiągnie 100 %, będzie on w stanie rozpętać burzę. Kiedy przeminie, otrzymasz Różdżka Płodności, albo Diament lub inny upominek!
Kierunek wiatru określa zarówno umiejętności oraz punkty siły wiatru, które koń Zefir otrzymuje podczas przejażdżek, jak i upominki zdobywane podczas burzy. Gdy wiatr wskazuje dany kierunek, koń Zefir może otrzymać premię lub stracić umiejętności w danym dniu.


Rodzice:

Gaja 
 Gaja jest unikalnym boskim koniem. Jest rodzicem wszystkich innych koni w grze

Uranos 
Uranos jest unikalnym boskim koniem. Jest rodzicem wszystkich innych koni w grze.

Inne:

Snow 
Snow jest koniem boskim, stworzonym do zawodów. Każdy Snow ma imię wypisane w kolorze, który pokazuje jego umiejętności.
Niebieski jest specjalistą biegów przełajowych.
Czerwony jest przodujący w skokach.
Zielony charakteryzuje mistrzów w kłusie.
Fioletowy jest specjalistą w galopie.
Pomarańczowy jest ekspertem w barrel-racing.
Śnieżnobiały jest ekspertem ujeżdżenia.Snieżek 
Śnieżek jest synem Mrozu i Oceanu.
Jego umiejętności zmieniają się codziennie, w zależności od temperatury: im zimniej, tym silniejszy Śnieżek się staje!
Mróz 
Mróz jest boską klaczą potrafiącą zamienić umiejętności. Jej umiejętności zmieniają się codziennie: jednego dnia będzie to galopowanie, następnego wytrzymałość... Potomstwo może mieć tylko raz z Oceanem, przez co na świat przyjdzie tylko jeden źrebak: Śnieżek.
Codziennie możesz rozmrozić Mróz na jej publicznym profilu i próbować odnaleźć Okrycie Hypnosa. 1. każdego miesiąca, gdy strona jest aktualizowana, Mróz zostanie podarowana jednemu z graczy, którzy rozmrozili ją w poprzednim miesiącu.Ocean 
Rodzicami konia Ocean są Snow i Mgła. Po ojcu odziedziczył moce, po matce ich zmienność. W związku z tym jego niezwykłe umiejętności wymieniają się każdego dnia, czyniąc go potencjalnym mistrzem wszystkich dyscyplin.Mgła 
Mgła jest boską klaczą, która potrafi dzielić się swoimi umiejętnościami. Poziom jej umiejętności zmienia się każdego dnia: jednego dnia będzie mistrzynią galopu, innego będzie przodować w wytrzymałości... Można krzyżować ją ze Snow, czego wynikiem będzie Ocean.Balios
Balios jest bardzo szczodrym boskim koniem. 19 dnia każdego miesiąca, w czasie aktualizacji serwera, podaruje swojemu właścicielowi Zestaw Nyks, pod warunkiem, że ten logował się poprzedniego dnia. Jeśli jego właściciel nie jest jego oryginalnym hodowcą, ofiaruje mu Zestaw Nyks 19 stycznia, kwietnia, lipca i października. Dodatkowo jego umiejętności wzrastają każdego dnia...

Gypse 
Gypse jest koniem boskim, który obraca się w piach, kiedy się budzi. Aby móc się nim zaopiekować, gracz musi go wpierw odbudować. Za każdym razem, kiedy Gypse jest odbudowywany, jego właściciel dostaje piasek, który potem może zużyć do poprawienia umiejętnościSlajpnir 
Sleipnir jest mitycznym koniem Odyna. Posiada 8 nóg, zamiast 4, co daje mu niesamowite możliwości. Sleipnir jest koniem boskim i nieśmiertelnym, może posiadać różne kolory umaszczenia. Te konie nie mogą się rozmnażać i nie są uwzględniane w rankingach, ale z drugiej strony można je sprzedawać.


Krezus 
Krezus jest koniem boskim, który zamiast łajna wytwarza pieniądze! 13 dnia każdego miesiąca, w czasie aktualizacji serwera, Krezus podaruje swojemu właścicielowi 1 Kupon, pod warunkiem, że ten zalogował się poprzedniego dnia. Jeśli 13 wypadnie w piątek, Krezus da właścicielowi 2 Kupony.
Każdego miesiąca, jeden z koni nazwanych Krezus Junior zmienia się w Krezus.
Grani 
Grani jest koniem boskim, który powstaje z popiołu, jak Feniks. Jeśli nie jest nieśmiertelny, każdego dnia traci zdrowie. Jeśli przeżyje 30 dni od czasu swoich narodzin lub odrodzenia, dostaniesz 2 diamenty i 20 000 Equus za wysłanie go do Nieba. Możesz ożywić go Puszką Pandory lub poprawić jego stan dzięki Czarnej Orchidei.
Grani występuje w 12 odmianach, z czego 2 są żeńskie. Tylko raz na cały czas gry, 1 dnia miesiąca, jeśli posiadasz chociaż jednego żywego konia z każdego rodzaju, jednego z nich możesz zmienić w nowego boskiego. Będzie to Sleipnir Palomino.
Grani może pokryć klacz swojego rodzaju, wynikiem czego będzie kolejny Grani.Konie z innych serwerów:

Ksantos 
Ksantos to boski koń, który lubi być głaskany. Wszyscy gracze mogą pogłaskać Ksantosa na jego publicznym profilu. Gracze, którzy mają najwięcej szczęścia dostaną od niego Róg Obfitości. Innym dodaje 10 punktów energii dla najmłodszego konia w Twojej hodowli.Arlekin 
Arlekin to specjalny koń, który pojawił się w trakcie karnawału.Koń ma kolorową maść i ma na celu zapewnienie, w dniach marca w dobrego nastroju. Arlekin to król karnawału, jego obecność poprawia popularność wśród innych graczy.Archimedes 
Archimedes jest mądrym koniem, a pojawił się w grze, aby nagrodzić najlepszych uczestników quizu.Poziom jego inteligencji zależy od tego czy gracz dobrze odpowie na jego pytanie. Każdego dnia, Archimedes daje wszystkim graczom, którzy odpowiadają na jego pytanie poprawnie, punkt dorastania.


9 komentarzy:

 1. Chciałabym mieć Xantos'a lub Krezusa :)
  Ale cóż, Balios Falabella lub dzikie też mi się podobają

  OdpowiedzUsuń
 2. jak można choć jednego zdobyćć ? tak bardzo chciała bym je miećć :) zapraszam przy okazji na mojego bloga o koniach ( nie o howrse ) http://wszyscy-kochamy-konie.blogspot.com/
  pozdrawiamm :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Cowbra is totally sweet! She is fantastic!

  OdpowiedzUsuń
 4. było by super mieć ŚNIEŻKA a tak w ogóle to na kowrse nazywam się maksio7

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładne ale tu niema Agat I podobnych I myśle że jeszcze czegoś brakuje.

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam , czy może mi ktoś wyjaśnić, co daje posiadanie Boskiego Konia(obojętnie jakiego) , czy konie mogą się rozmnażać i czy są tylko ogiery czy też klacze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Głównie daje radoche. Niektóre mogą się rozmnażać lub/i być sprzedane. Są i klacze i ogiery.

   Usuń
 7. Chciałabym mieć choć jednego...

  PS.W tych z innych serwerów brakuje Cowbry.

  OdpowiedzUsuń