Witaj na Ty-i-howrse. Nowa promocja - Loteria! Oraz nowy koń wiatru - Lips!

środa, 1 lutego 2012

Nowy system Karmy!

W najbliższym czasie Ow zamierza wprowadzić kilka zmien. Jedną z nich jest wprowadzenie nowego systemu karmy. Każdy gracz będzie zaczynał z taką samą maksymalną ilością punktów karmy: 10 punktami.Czyli gracz który się zarejestrowal ma odrazu 10 punktów karmy.Gdy gracz dopuści się nadużycia i złamie zasady gry, karma zostanie odjęta. Wraz z odjęciem karmy, gracz może utracić dostęp do niektórych funkcji gry.
10 punktów karmy => Pełen dostęp do wszystkich opcji (przy czym niektóre opcje nadal są uzależnione od stażu, więcej informacji na ten temat znajduje się poniżej)6 punktów karmy => Brak dostępu do forum i ogłoszeń. Brak dostępu do wymian i wysyłania prezentów.


4 punkty karmy => Dostęp do handlu końmi i do Przestrzeni Twórczej jest zablokowany.


2 punkty karmy => Brak dostępu do Prywatnych Wiadomości


0 punktów karmy => Automatyczny ban na 60 dni


Wysyłanie prac do Przestrzeni Twórczej - 150 dni stażu i min. 5 punktów karmy
Zgłaszanie nadużyć na forum - 10 dni stażu i min. 7 punktów karmy

Zakup kuponów nie będzie zwiększał Twojej karmy. Jeśli karma zostanie Ci odjęta, będzie ona przywracana po jednym punkcie na każde 30 dni gry bez wykroczeń.

Na przykład: Jeśli mając 10 punktów karmy stracisz 4 punkty karmy automatycznie stracisz dostęp do forum i ogłoszeń, wymian oraz wysyłania prezentów. Dostęp ten odzyskasz dopiero po 30 dniach gry bez łamania regulaminu, kiedy to zostanie Ci dodany 1 punkt karmy i stan Twójej karmy będzie wynosił 7 punktów.

Uwaga: Nowy sposób liczenia karmy nie zmienia kar za nadużycia w wiadomościach prywatnych bądź blokad forum/gry, które zostały nałożone ręcznie przez nasz Zespół. Blokady te, mogą być nałożone bez odjęcia punktów karmy bądź ostrzeżeń jeśli tak będzie nasza decyzja po analizie danego nadużycia.

Restart gry nie będzie miał wpływu na posiadaną przez Ciebie karmę. Jeśli w momencie restartu gry posiadasz 5 punktów karmy, po restarcie jej stan nadal będzie wynosił 5 punktów.

Nie będziesz już otrzymywać Kuponu co 5 punktów karmy. Utrzymywanie 10 punktów karmy nie wiąże się z żadnymi nagrodami. Wszystkie informacje na temat karmy będą dostępne po wprowadzeniu zmian do gry na stronie "Moja karma".

Kiedy zmiany zostaną wprowadzone, Twoja obecna karma zostanie przeliczona na nowy system. Jeśli posiadasz dodatnią karmę będziesz mieć 10 punktów karmy i otrzymasz prezenty zgodnie z następującą tabelą :

0 punktów karmy - 1000 Equus
Do 5 punktów karmy - 1000 Equus za każdy punkt karmy
Od 6 punktów karmy - 1 diament za każdy punkt karmy powyżej piątego punktu karmy

Jeśli Twoja karma jest ujemna niestety po przeliczeniu prawdopodobnie utracisz dostęp do niektórych funkcji gry. W takim wypadku będziesz musiał zachowywać się poprawnie przez co najmniej 30 dni aby odzyskać utraconeBrak komentarzy:

Prześlij komentarz