Witaj na Ty-i-howrse. Nowa promocja - Loteria! Oraz nowy koń wiatru - Lips!

czwartek, 28 marca 2013

Informacje o dzikusa

Obecnie na Howrse jest 14 ras dzikich koni:

Mustang Hiszpański
Misaki

Kuc z Sable Island

Kuc Welsh Mountain


Kuc Sorraia


Kuc Exmoor


Kuc Camargue


Kaimanawa


Garrano


Brumby


Chincoteague


Konik polski


Koń z Namib


Koń Lavradeiro


W ciągu najbliższego miesiąca jest szansa że wejdzie nowy dzikus prosto z Baham:
Źródło: Zagroda Mgły

Każdy z powyższych koni pochodzi z innego państwa. Charakterystycznym szczegółem każdego z nich jest znaczek na zadzie lub na tułowiu, który mówi o jego pochodzeniu. Inną rzeczą jest ich równie charakterystyczne tło. Pierwszym dzikusem był Mustang Hiszpański który był do zdobycia w promocji z Westernowymi Dokonaniami. Na pewno każdy kto gra dłużej niż rok pamięta je, ponieważ wtedy również została wprowadzona specjalizacja western.


Dzikie konie są niezwykle rzadkie i muszą być oswajane już od urodzenia zanim będzie je można właściwie wytrenować.Może to być długi i trudny proces, ale kiedy już Ci się uda, wynagradzają Cię mnóstwem diamentów aż do wieku 80 lat!
Jeżeli oswoisz rasę dzikiego konia jako jeden z najszybszych graczy, Twój koń będzie miał wysoki potencjał genetyczny i szansę aby pojawić się w rankingu.

Oznacza to że dzikus da Ci diament co rok jego życia, ale tylko wtedy kiedy zostanie oswojony. Dzikie konie można oswajać dzięki takiemu przyciskowi:

Oczywiście za prośbę o pomoc, trzeba zapłacić, dlatego niektórzy gracze nadają tym koniom przydomki ,,Pożeraczy Equss''. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o oswajaniu dzikusów kliknij tutaj.
Dodatkowo jeżeli uda Ci się oswoić dzikusa jako jednego z 1000 dostanie on numerek, oraz dodatkowe PG.

Niektóre dzikie można czasem kupić na sprzedażach za 12 kuponów podczas specjalnych promocji. Oczywiście nie opłaca się tego robić jeżeli zależy Ci głównie na diamentach, ponieważ 12 kuponów = 120 diamentów, czyli kupując go tracisz 4 kupony (40 diamentów), ponieważ koń daje tylko 80 diamentów

Każdy dzikus od urodzenia posiada Kamień Filozoficzny, oraz Okrycie Hypnos. Nie mogą otrzymać Zestawu Hery, Pioruna Zeusa, Chmurki, Zestawu Harmonii, Krwi Meduzy. Resztę rzeczy można im podać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz