Witaj na Ty-i-howrse. Nowa promocja - Loteria! Oraz nowy koń wiatru - Lips!

czwartek, 21 lutego 2013

Gra o wszystko. Czyli Wyzwanie Tytanów!


Ostatnio na oficjalnym forum pojawiło się wiele pytań dotyczących Wyzwania Tytanów (WT), więc postanowił napisać post o tym przedmiocie.  
Wyzwanie Tytanów to coś w rodzaju gry hazardowej tzn. bierz wszystko lub zostań z niczym. Polega na otwieraniu kolejnych poziomów których jest 8, musisz robić to mądrze ponieważ w każdej chwili możesz wszystko stracić. Można go zdobyć w specjalnych promocjach to znaczy wygraj 10 zawodów lub w normalnych promocjach. Jest to cenny przedmiot z jednego względu - można wygrać w nim dosłownie wszystko! Od przedmiotów ze sklepu, przedmiotów z Czarnego Rynku, punktów do rankingu, aż po konie boskie. Przypomina Skrzynie Skarbów, ale również i od tego przedmiotu jest lepszy.
To tyle jeśli chodzi o Wyzwanie Tytanów. Jeśli masz pytanie pisz w komentarzach =)

5 komentarzy:

 1. Żałosne.... Też tak umiem załoze bloga i będę kopiowala wszystko od innych ... Blog jest głupi i wgl piosenek nie ma . Nie ma gier , gadzetów ..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba mieć tupet żeby pisać takie rzeczy jak ty. Ten blog nie został tworzony specjalnie dla Ciebie, więc jeśli Ci się ni podoba to po prostu nie wchodź na niego! Innym się on podoba.

   Usuń
 2. Zgadzam się.WT jest do 10 poziomu -,-

  OdpowiedzUsuń
 3. napiszcsie do mnie ulcia76 co mozna wygrać

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny blog . Fajny post przydał się.
  Obserwujemy?
  zapraszam modowetrik.blogspot.com będzie mi bardzo miło ja mnie obserwujesz :)

  OdpowiedzUsuń