Witaj na Ty-i-howrse. Nowa promocja - Loteria! Oraz nowy koń wiatru - Lips!

poniedziałek, 16 kwietnia 2012

Od A do Z o Ośrodku Jeździeckim

1.Biuro:
W biurze możesz zobaczyć wiadmości z Twojego OJ takie jak:
- prośba o predlużenie pobytu konia
- odpowiedzenie na oferte pracy
- o zniszczeniu boksu
- o rezygnacj z zakwaterowania itp.
W biurze możesz również sprawdzić pogode, zmienić stawe zakwaterowania,  z jak umiejętnościami konie moją się rejestrować, usunąć/zresetować ośrodek, koszt lekcji oraz możesz przejści na strone Twojego ośrodka.

2. Strona Ośrodka Jeździeckiego:
Na stronie swojego OJ możesz zobaczyć jaki jest jego prestiż, jakość łąk, boksów, zawodów, lekcj, jakość zakwaterowania.Możesz również zmienić nazwe ośrodka oraz prezentacje, obejrzeć ranking oraz skontaktować się z dyrektorem.

3.Konie
W zakładce ,,Konie" możesz obejrzeć konie zarejestrowane w ośrodku. Ale nie tylko. Możesz równeż obejrzeć rejestr koni, oraz porosylać wiadomość do hodowców koni zarejestrowanych w Twoim OJ.

4. Boksy
Tu możesz zarządzać swoimi boksami tzn. dodać prysznice do boksów, usunąc boks, naprawić boksy, zarządzać sciólką, zarezerwować boks.

                                                                                    5.Łąki
 Łąki to miejse gdzie możsesz uprawiać różne uprawy np. marchew, które dojdą jako zalety do Twojego OJ.
Możesz również wyprodukować nawóz oraz mieszanki.

6.Zawody
Tu możesz zorganiować zawody w stylu western lub klasycznym. Jeśli Twoje zawody osiągną prestiż 75% to możesz dodać rozete, ustawiając jej wygląd. 

7.Pracownicy
Tu możesz zatrunić pracownika lub pracownika tymczasowego, przedlużyć kontrakt lub podwyższyć wynagrodzenie. Jest 4 typy pracowników:
Stajenni
Zakwaterowanymi w twoim ośrodku końmi opiekują się stajenni. Aby mieć pewność, że opieka nad końmi jest najwyższej jakości, musisz zatrudnić co najmniej jednego stajennego na każde 20 boksów. Pierwszy stajenny jest dodawany automatycznie do pierwszych 20 boksów.
Instruktorzy jazdy
Jeśli chcesz, by przyszli jeźdźcy odwiedzali twój ośrodek i płacili za lekcje jazdy, musisz zatrudnić jednego lub kilku instruktorów jazdy. Optymalną liczbą instruktorów jest jeden na każde 30 boksów.
Kowal
Aby twój ośrodek jeździecki poprawnie funkcjonował, musisz zatrudnić co najmniej jednego kowala, niezależnie od ilości zakwaterowanych koni. Jeśli to zrobisz, wzbogacasz ofertę swojego ośrodka o możliwość używania podków MF.
Rymarz
Jeśli zatrudnisz w ośrodku rymarza, hodowcy przygotowujący konie do zawodów Klasycznych, będą mogli je wyposażyć w siodła SB i uzdy SB.

8. Sklep
Tu możesz kupić/sprzedać różne przedmioty dla ośrodka. Najżadsze do kupienia są:
- nasiona kuponów ( dostępne tylko podczas promocji)
- prysznice
- strach na wróble
- male szklarnie
- duże ląki
- boks SE
- boks DH.

9.Rynek Specjalny
Rynek Specjalny jest dostępny tylko dla ośrodków jeździeckich. Możesz tam kupić przedmioty taniej niż u Pani Hubert. Możesz tu kupić np. Prysznic za 1 kupon. Najceniejszy jest Róg Zasobności:
Róg Zasobności jest pełen cennych zasobów dla twego ośrodka jeździeckiego. Może zawierać przedmioty z Rynku Specjalnego, pieniądze, tory wyścigowe, boksy, łąki zboża i użyźniacze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz