Witaj na Ty-i-howrse. Nowa promocja - Loteria! Oraz nowy koń wiatru - Lips!

środa, 21 marca 2012

Stracone Złote Jabłko

Stracone Złote Jabłko powstaje gdy twórca maści ją wycofuje, lub ustawia limit użyć. To znaczy że gdy twórca wysyla maść do Czarnej Perly ma opcje ustawienia limitu użyć, i jeśli dana praca się dostanie do Złote Jabłko to będzie mialo limit a to oznacza że maść może mieć np. tylko 100 użyć a porem znika. W taki sposób powstaje Stracone Złote Jabłko.
Jak mogę zdobyć Stracone Złote Jabłko?
Najłatwiej jest zrobić konia ze limitowaną maścią. Skąd mamy wiedzieć że maść jest limitowana? Proste! Wchodzisz na maści i najeżdżasz myszką na ich nazwy i na niektórych nazwach będzie pisać np. ,,Edycja limitowana, 100 kopii" 
Jak wygląda Stracone Złote Jabłko?
Złote Jabłko (które jest w ,,Przedmiotach" pod koniem) staje się srebrne i gdy najedziemy myszką pisze np. Stracone Złote Jabłko ( zostało 185 kopii). 
Inne
Gdy maść byla plagiatem i administracja ją wycofuje wtedy nierobi się Stracone Zlotem Jabłko. Jeśli gracz mial konia z plagiatowaną maścią z konia zdjęto by maść a Ty w ramach rekompensaty destalbyć drugie Złote Jabłko które możesz użyć na innem koniu.

6 komentarzy:

 1. dzięki ci bardzo! bardzo pomocny post :)

  Heylin23

  OdpowiedzUsuń
 2. hej , którego konia wybrałeś ? chodzi mi o rasę :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kuku na muniaka haha loool, żart ja wybrałam jump ;DDD


   Heylin23

   Usuń
 3. Mi się tak stało z tym P lagiatem!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgaduję, że konie z SZJ są warte więcej niż te ze zwykłym ZJ? I po ile takie chodzą? Niedługo będę miała konia z SZJ więc wolę się upewnić :P

  OdpowiedzUsuń