Witaj na Ty-i-howrse. Nowa promocja - Loteria! Oraz nowy koń wiatru - Lips!

czwartek, 29 września 2011

Jak zrobic OJ

Na poczatek jak zakladam Ośrodek Jeździecki kupujemy 4 boksy po 630eq, łaki (za 1000eq) tyle ile pisze jak sie wyjdzie w zakładke w ośrodku + jedna na zbiory, ściółke  za 15eq, nasiona marchewki  i tyle. Stawke dajemy na początek 10 eq. Jak juz to zrobisz to wchodzisz w zakladke pracownicy i tam tworzysz oferty pracy, (mozna potem po 10 dniach pracy pracownika dac podwyszke i przedłużyci o 10 dni prace). Potem wchodzimy w zakladke zawody i tam tworzymy te zawody. Napoczątek wystarcze abu bylo tak. Potem jak konie juz sie zarejestruja na max 30dni (włoscicela moge chciec pżedłuzyci zakwaterowanie) boks codziennie bedzie tracic 2% użycia jak dojdzie do 73 pokaze sie napaw boks koszt to 200eq od boksu, jak dojdzie do 100% użycia boks zostanie zniszczony.
Łaki podą tracic żyznosci jak chcesz zachowac ich czystosci to musisz z nich zrobi odłog ale pomietaj ze wtedy bedziesz musial?musiala kupic łake aby ona służyla jako pastwisko dla koni. Jak łaka bedzie juz miec powyzej 90% żyznosci mozesz juz z niej zrobic z powrotem pastwisko. Na łace wolnaj mozna zasadzic marchewke ktora dorasta po 9 dniach od zadzenia, ilosci zakezy od tego czy beda burze.
Kiedy bedziesz m ial wiecej equus w Osrodku moze dokupic np prysznice (ale i tak jeden bedzie potem w dokonaniach). duże boksy, strachy na wruble to podniesie Twój prestiż osrodka.
A jeśli chodzi o prestiż podnoszą go tez konie rejestrujące sie w OJ, jak sa dobre co podnosi tez lekcje.
Napewno zauważylas ze w wielu Ośrodka sa siodła,uzdy, podkowy, mieszanki odżywcze? To dlatego ze te ośrodki maja rymarza co daje siodlo i uzdei kowala co daje podkowy, mieszanki robi sie ze zbierów które zbierzaz po zasadzeniu z łak, a marchewki poprostu zasdzisz na łace i zbierasz i juz je masz o osrodku!!!
Możesz tez np uządzic konkurs u ośrodku (np z nagroda prysznic w boksie) na pżedłużanie pobytu.

1 komentarz:

  1. Hej , wiesz może jak złożyć ogólną ofertę pracy? Bo ja znajduję tylko zatrudnianie tymczasowego i jedną osobę.

    OdpowiedzUsuń