Witaj na Ty-i-howrse. Nowa promocja - Loteria! Oraz nowy koń wiatru - Lips!

wtorek, 30 sierpnia 2011

Konie boskie i specjalne

Balios

 Balios jest bardzo szczodrym boskim koniem. Każdego 19-go dnia miesiąca, daje swojemu właścicielowi Zestaw Nyks, pod warunkiem, że logowano się poprzedniego dnia. Jego umiejętności odrobinę wzrastają każdego dnia...

 Snow
 Snow jest koniem boskim, stworzonym do zawodów. Każdy Snow ma imię wypisane w kolorze, który pokazuje jego umiejętności.
Niebieski jest specjalistą biegów przełajowych.
Czerwony jest przodujący w skokach.
Zielony charakteryzuje mistrzów w kłusie.
Fioletowy jest specjalistą w galopie.
Śnieżnobiały jest ekspertem ujeżdżenia

 Mgła
Mgła jest boską klaczą, która potrafi dzielić się swoimi umiejętnościami. Poziom jej umiejętności zmienia się każdego dnia: jednego dnia będzie mistrzynią galopu, innego będzie przodować w wytrzymałości... Można krzyżować ją ze Snow, czego wynikiem będzie Ocean.


 Szafir
Szafir jest wyjątkowym koniem. Każdego dnia, gdy się budzi zaprasza Cię na spotkanie na stronie innego gracza.
Jeśli będziesz postępować zgodnie z instrukcją, Szafir podaruje Ci diamenty w dni parzyste i 1000 Equus w dni nieparzyste.


 Rubin
Rubin jest drogocennym koniem, który ofiarowuje swojemu właścicielowi diamenty. Za każdym razem, gdy obchodzi urodziny, daje my w prezencie 5 diamentów. Możesz użyć diamentu, aby zwiększyć umiejętności konia lub wykorzystać go do wielu innych rzeczy.W dni, kiedy Rubin nie dodaje diamentów, jego wzrost troszkę się powiększa...

 Sleipnir
 Sleipnir jest mitycznym koniem Odyna. Posiada 8 nóg, zamiast 4, co daje mu niesamowite możliwości. Sleipnir jest koniem boskim i nieśmiertelnym, może posiadać różne kolory umaszczenia. Te konie nie mogą się rozmnażać i nie są uwzględniane w rankingach, ale z drugiej strony można je sprzedawać.
Sleipnir może zostać przywołany: jeśli gracz, do którego Sleipnir należy nie zajmie się nim przez 7 dni lub nie będzie zalogowany przez 30 kolejnych dni, Sleipnir ucieknie. W takim przypadku, właściciele innych koni Sleipnir mogą go przywołać,ponieważ taka    opcja pojawi się na stronie ich Sleipnir. Sleipnir będzie należeć do gracza, który zdoła go przywołać.


 Krezus
Krezus jest koniem boskim, który wytwarza pieniądze zamiast łajna. Każdego 13 dnia miesiąca, Krezus daje swojemu właścicielowi jeden kupon, jeśli ten był zalogowany poprzedniego dnia. Jeśli 13 przypada w piątek, Krezus podarowuje mu 2 kupony.
Każdego miesiąca, jeden z koni nazwanych Krezus Junior zmienia się w Krezus.


Gypse
Gypse jest koniem boskim, który obraca się w piach, kiedy się budzi. Aby móc się nim zaopiekować, gracz musi go wpierw odbudować. Za każdym razem, kiedy Gypse jest odbudowywany, jego właściciel dostaje piasek, który potem może zużyć do poprawienia umiejętności!
 Chiquitin
Gracze posiadający Falabellę mają szansa 1 na 100, że otrzymają bonus rejestrując jednego ze swych koni w zawodach. Gracze posiadający 2 Falabelle, mają szansę 2 na 100 i tak dalej...

Bonus działa przez 4 dni życia konia i nie może się kumulować.Ocean
Rodzicami konia Ocean są Snow i Mgła. Po ojcu odziedziczył moce, po matce ich zmienność. W związku z tym jego niezwykłe umiejętności wymieniają się każdego dnia, czyniąc go potencjalnym mistrzem wszystkich dyscyplin.

Uranos
Uranos jest unikalnym boskim koniem. Jest rodzicem wszystkich innych koni w grze.Gaja
Gaja jest unikalnym boskim koniem. Jest rodzicem wszystkich innych koni w grze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz